راز قانون جاذبه

راز قانون جاذبه

اگر فیلم راز را که سال ها پیش از کانال چهار تلویزیون پخش شد مشاهده کرده باشید، و یا کتاب آن را مطالعه کرده باشید، می دانید که بر پایه قانون جذب هر چیزی که در زندگی ما وجود دارد خود ما جذب کرده ایم و خود ما آن را وارد زندگی مان کردیم. چه آن مورد مورد علاقه ی ما باشد و چه نباشد. راز قانون جاذبه به فرد راه های رسیدن به آرزوهایش را نشان می دهد. وقتی یک آرزویی دارید باید مدام به آن فکر کرده و با مردم راجع به آن حرف بزنید. راجع به آن مطالعه کنید، در اینترنت سرچ کنید و راه های رسیدن به آن را بررسی کنید. و آن وقت آن آرزو خودش وارد زندگی شما می شود.

راز قانون جاذبه

راز قانون جاذبه

هیچ جادویی در کار نیست و این یک قانون می باشد و همه چیز طبق این قانون اتفاق می افتد. بر عکس اگر موارد منفی را جذب کرده و مدام به آن فکر کنید، و شب خوابش را ببینید همان مورد برایتان اتفاق می افتد. شاید فکر کنید این حرف ها خرافات است. ولی باور کنید که خرافات نیست. تمام آدم هایی که در فیلم راز به شما معرفی شدند را در گوگل سرچ کنید. خواهید دید که این افراد برجسته ترین افراد عصر ما هستند و خواهید دید که این افراد دروغ نمی گویند.

در واقع ما انسان ها تصویری از خدا هستیم. ما آفریننده هستیم و خالق جهان خود هستیم. دنیایی که دور ما وجود دارد خودمان انتخاب کردیم. ما می توانستیم در محلی که در حال حاضر قرار داریم نبوده و در جای دیگری باشیم. هیچ سرنوشت از قبل تعیین شده ای برای ما وجود نداشته و مقصد ما همان چیزی است که خودمان انتخاب می کنیم. و زندگی خودمان رو خودمان خلق می کنیم.

آیا می خواهید به جای طی یک مسافت طولانی و معطل شدن در ترافیک سنگین جهت مراجعه به مطب شلوغ روانپزشک ، در منزل خود بوده و از طریق یک خط تلفن موبایل و سر یک ساعت معین، روانپزشک خود را به صورت آنلاین ملاقات نمایید؟ و در خصوص مسائل مختلف مانند مشاوره ازدواج با روانپزشک صحبت نمایید؟ تلفن تماس جهت تعیین وقت مشاوره آنلاین با دکتر مهاجرانی 09029245225 و 02188675099

همچنین می توانید در اینستاگرام ، ایمو و واتساپ با ایشان در ارتباط باشید.

قانون جاذبه

روند خلقت یک فرایند سه مرحله ایست. مرحله اول خواستن می باشد. چه چیزی می خواهید؟ پول می خواهید؟ همسر خوب می خواهید؟ شغل خوب می خواهید؟ به آن می رسید.

مرحله بعدی دریافت است. باید هم جهت بشوید با آن چیزی که می خواهید. باید شور و اشتیاق داشته باشید و شب و روز به آن فکر کنید.

مرحله سوم پاسخ گرفتن می باشد. کائنات به شکلی در می آید که شما به خواسته تان می رسید. همه آدم های بزرگ همین راه را رفته اند و حالا شما می توانید به آرزوهاتون برسید. و آن وقت می باشد که با خود می گویید که زندگی شگفت انگیز است. یک سفر خیره کننده است و کاملاً رویایی است.

پاسخ

یک × 1 =