افسردگی

پرسش بیمار : سلام اقای دکتر من مهدی حیدری هستم ۲۹ سال سن دارم من از کودکی دچار اضطراب و افسردگی بودم تا به الان من مدتی دارو مصرف میکردم زمانی که در ایران بودم ولی در حال حاضر ساکن اروپا هستم من چطور میتوانم با شما تماس بگیرم ممنون

پاسخ پزشک : سلام جناب آقای حیدری عزیز
شما می توانید با تلفن منشی اینجانب 09029245225
تماس بگیرید و از ایشان بخواهید که یک وقت ویزیت و مشاوره آنلاین به شما بدهد.
ایشان بقیه اطلاعات را برای تماس آنلاین با من به شما خواهد داد و من در خدمت شما خواهم بود.
موفق و سلامت باشید.

پرسش بیمار : خواهر من عین افسرده شده حوصله بیرون رفتن نداره همش یا خوابه یا کسله چیکارش کنیم

پاسخ پزشک : سلام افسردگی درمان های بسیار موثری دارد که با ویزیت روانپزشک و تشخیص قطعی بیماری قابل درمان خواهد بود. دارو درمانی و روان درمانی جزء درمانهای بسیار خوب این بیماری می باشند. می توانید با منشی من هماهنگ بفرمایید و یک وقت ویزیت آنلاین بگیرید تا بتوانم با شما و با خواهرتان صحبت کرده و درمان را به صورت تلفنی و آنلاین انجام دهیم.

پرسش بیمار : من همش حس خستگی کسلی دارم مثل ادمیکه همش فشارو قندش افتاده یه نینی 11 ماهه دارم بی انگیزه بی حوصلم شدم سابقه افسردگیم دارم دارو نمیخوام بخورم چون شیر میدم ولی واقعا حالم بده😭

پاسخ پزشک : سلام باید مشخص شود که علت خستگی و کسلی شما چیست. اگر نزد پزشک عمومی یا متخصص داخلی رفته اید و از نظر جسمی مشکلی ندارید علت علائم شما می‌تواند افسردگی یا سایر کسالت های روانپزشکی باشد، بنابراین لازم است ویزیت روانپزشکی بشوید. یکی از درمانهای موثر افسردگی روان درمانی است که میتوانم جلسات هفتگی روان درمانی برایتان بگذارم من در خدمت شما هستم و می توانید با منشی من هماهنگ بفرمایید و یک وقت مشاوره تلفنی و آنلاین بگیرید.

تلفن منشی 09029245225

توهم

پرسش بیمار : سلام پدرم 74سالشه حدوديک ماه پيش از چهار پايه افتاد ولگنش شکست تو بيمارستان افتضاح هفت تير شهرري بستري شد به پاش وزنه آويزون کردن وگفتن بايد دوهفته همينجوري بمونه براش پرستارگرفتم دوهفته اول خوب پيش ميرفت که کم کم ديديم داره آلزايمر ميگيره از هفته سوم اعصابش ريخت بهم دکتر مرخصش کرد اومدخونه نتونستيم نگهش داريم داعم توهم ميزد از روتخت مپريد پايين يادش ميرفت پاش شکسته داعم هذيون ميگه 7روزه هيچيي نخورده ونميخوره بغيراز آب حدوديک هفته اس پلک رو هم نذاشته داعم بيداره داره زجر ميکشه با شرايطي هم که داره هيچ پرستاري بالاسرش واي نميايسته نميدونيم چکارکنيم اينجوري پيش بره زياد دووم نمياره

پاسخ پزشک : سلام
لازم است پدرتان حتما تحت نظر یک روانپزشک باشد و داروهای لازم برایش تجویز گردد.
در صورت تمایل می توانید با منشی اینجانب هماهنگ کرده
در یک زمان مناسب که خود شما در کنار او هستید از طریق واتس اپ یا ایمو با من تماس بگیرید، به سوالات من پاسخ دهید و من بتوانم چند کلمه ای نیز با پدر صحبت کنم. نهایتاً پس از تشخیص، داروهای لازم را نسخه می کنم، عکس میگیرم و برایتان با واتساپ می فرستم تا از داروخانه تهیه بفرمایید.

مشاوره ازدواج

 

پرسش بیمار : یکی از دوستان بنده یه خانومی ۲۰ ساله هستن که دوساله با همسرشان در دوران عقد به سر میبرند و الان به دلایلی قصد طلاق دارند و ایشون تصمیم جدی گرفتن اما هنوز هم نمیتونه شوهرش رو فراموش کنه و دوستش داره و این موضوع آزارش میده، یعنی نه میتونه باهاش زندگی کنه نه میتونه فراموشش کنه، آیا شما میتونید کمک کنید که ایشون شوهرشون رو فراموش کنه و به زندگی عادی باز گردند؟ و ما باید از چه طریقی با شما تماس بگیریم

پاسخ پزشک : سلام
مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی دقیقاً همین کار را انجام می دهد
گاهی مشکلات به گونه ایست که می توان در یک دوره مشاوره با هردوطرف آن دو را بهم وصل کرد و گاهی نیز جدایی و طلاق اجتناب ناپذیر است و مشاور طرفین را برای این موضوع آماده می کند.
من در خدمت شما هستم، می‌توانید با منشی من تماس گرفته
۰۹۰۲۹۲۴۵۲۲۵
۸۸۶۷۵۰۹۹
و وقت مشاوره را تعیین بفرمایید.
مشاوره تلفنی و آنلاین عیناً می‌تواند کار مشاوره حضوری در مطب را انجام دهد.

موفق و سلامت باشید.

مشاوره جنسی

پرسش بیمار : سلام من یه خانم ۲۸ ساله هستم که حدود یک سال پیش به روانپزشک مراجعه کردم و دکتر برای من قرصهای سیتالوپرام، پرانول و کلردیازپوکساید تجویز کرد، من مدتی استفاده کردم ولی دیدم که بعد از خوردن اونها آلت تناسلی من بی حس شده و هیچ لذتی از رابطه ی جنسی با همسرم نمیبرم، به خاطر این عارضه پس از سه ماه به طور ناگهانی و بدون مشورت پزشک مصرف قرصم رو قطع کردم، اما الان بعد از گذشت ۹ ماه هنوز نمیتوانم ارگاسم رو مثل گذشته تجربه کنم و ازین موضوع بسیار ناراحتم، میخاستم بپرسم آیا راهی برای برگرداندن حس من وجود دارد تا به روانپزشک مراجعه کنم یا راهی وجود ندارد و من برای همیشه اینطور شدم؟

پاسخ پزشک : سلام
قرص سیتالوپرام در بعضی از افراد می تواند کاهش میل جنسی ایجاد کند ولی با قطع آن این عارضه کاملاً برطرف می‌شود و هیچ اثر ماندنی نخواهد داشت.
مشکل فعلی شما هیچ ارتباطی با آن قرص ندارد و باید علت آن را پیدا کرد.
با مشاوره آنلاین با اینجانب می توانیم مسئله را بررسی و علت را پیدا و آن را برطرف کنیم.

اختلال تمرکز

پرسش بیمار : سلام خوبین، من هر کاری میکنم نمیتونم فکرمو کنترل کنم ، مثلا در حین انجام یه کاری ام ولی چند بعد معلوم نیست کجام، دست خودمم نیست، باید چیکار کنم

پاسخ پزشک : سلام مدیریت فکر یک مهارت و یک هنر است که باید آن را آموخت.
اگر ذهن را رها کنیم هر جا که بخواهد می رود ولی این ما هستیم که باید مدیر افکار خود باشیم و بدانیم که در هر لحظه به چه چیزی می خواهیم فکر کنیم.
چون این بحث مفصلی است لازم است در یک جلسه مشاوره تلفنی راجع به آن و مهارت های رسیدن به آن صحبت کنیم.
سالم و موفق باشید

وسواس

پرسش بیمار : باسلام ببخشید من ۴ساله تقریبا قرص فلوواکسامین میخورم اونم بخاطر وسواس و اضطراب و مسخ شخصیت و این موارد ولی کامل راضی نبودم و خوب نشدم کامل میشه راهنمایی کنید چکار کنم خسته شدم از ترس و این چیزا

پاسخ پزشک : سلام فلووکسامین قرص خوبی است ولی دز دارویی باید با نیاز شما مطابقت داشته باشند و علاوه بر آن لازم است روان درمانی و رفتار درمانی نیز همزمان برای شما انجام شود. برای هر سه مورد فوق اینجانب در خدمت شما هستم

پرسش بیمار : با سلام خدمت آقای دکتر مهاجرانی.مادر من از زمانی که یادم می آید تا الان که حدود 30 سال می گذرد وسواس به آب ریختن داشته است بطوریکه برای شست دست هایش تا4 ساعت وقت می گذارد و همینطور حمام که تا 15 ساعت طول می کشد. به دکتر های مختلفی مراجعه کردیم که هم دارو تجویز کردند هم از دستگاه استفاده کردند اما همگی موقتی بوده ونتیجه ای نداشت و هم اکنون بچه های خانواده بزرگتر شده اند دیگر صبرشان به سر آمده و حتی کار طلاق پدر و مادرم به پیش کشیده شده است. خواهشمندم لطفا راهنمایی فرمایید اگر راه حلی وجود دارد.

پاسخ پزشک : سلام این طوری که گفتید وسواس مادرتان از نوع بسیار شدید است، بنابراین باید درمان همه جانبه باشد. سه نوع درمان اساسی که برای وسواس وجود دارد یعنی داروهای موثر با دوز کافی همراه با رفتار درمانی و به اضافه روان درمانی با هم انجام شود.
هر سه روش رو در کنار هم می توانم برای مادرتان انجام دهم.
لطفاً یک وقت ویزیت و مشاوره از منشی بگیرید تا درمان شروع شود. 09029245225
88675099
بدانید که وسواس درمان دارد ولی درمان آن طولانی است و همان طوری که گفتم هر سه روش درمانی باید با هم انجام شود.

پرسش بیمار : قرصای وسواس آدم روبی احساس وسرخوش میکنن.روی عواطف تاثیرداره؟مثل هالوپریدول وسرترالین وکلومیپرامین

پاسخ پزشک : سلام قرص های اصلی ضد وسواس جز رده داروهای ضد افسردگی هستند مثل سرترالین، فلوکستین، فلووکسامین، سیتالوپرام و غیره هالوپریدول با دوز پایین می‌تواند اثر ضد وسواس این داروها را تقویت کند.

کلاً این داروها باعث بی احساس شدن و سرخوشی نمی‌شوند. اگر خلق بیمار پایین باشد آن را به حد نرمال می رسانند، نه بیشتر از آن. باعث بی احساسی نیز نمی شوند. اگر فردی چنین علائمی را پیدا کرده باشد باید با روانپزشک خود مشورت کرده و علت آن مشخص شده و برطرف شود.

پرسش بیمار : دختر ده سالم وسواس تميزى گرفته خيلى دستاشو ميشوره ب همه چى خيلى دقيق ميشه برا تميزى چيكار كنم تازه اينطورى شده خيلى نگرانم😔😔

پاسخ پزشک : سلام وسواس می تواند از دوران کودکی شروع شود و بهتر است درمان آن را به تعویق نیندازید و هرچه زودتر توسط روانپزشک درمان شود و از مزمن شدن آن جلوگیری کنید. درمان وسواس کودکان نیز مثل بزرگسالان بر سه قسمت است دارو درمانی، روان درمانی و رفتار درمانی.

می توانید با منشی من هماهنگ بفرمایید و یک وقت ویزیت تلفنی و آنلاین بگیرید و بعد از یک سری سوال و جوابها و تشخیص قطعی هر سه روش درمانی فوق را برایش شروع بکنم ، دارو را می توانم نسخه کرده، مهر  بزنم و عکس آن را برایتان بفرستم تا از داروخانه دریافت بفرمایید.

تلفن تماس با منشی

09029245225

کنترل خشم

پرسش بیمار : من روز ی5 سی سی فلوکستین میخوره تازه شروع کردم عوارض داره یا خیر ؟؟ به پسرم که 9 ساله هست قرص ریسپریدون 1.4 ظهر و عصر داده  بعد از ناهار 2 سی سی فلوکستین داده و برای خواب 1.2 ملوتین برای کنترل عصبانیت و خشمش اگر موردی داره یا عوارضی خواهشا بهم بگید ممنونم

پاسخ پزشک : سلام دارو یکی از روشهای درمان عصبانیت و خشم است ولی ریشه آن را باید با مشاوره و صحبت با پدر و مادر و کودک پیدا کرده و درمان کرد. در واقع علت خشم کودک باید پیدا شود و مشکل به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

من در خدمت شما هستم می‌توانید در یک جلسه مشاوره تلفنی و آنلاین با شما و با پسرتان صحبتی داشته باشم تا این موضوع ریشه یابی شود.

تلفن منشی  09029245225