مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین :

مشاوره آنلاین به این ترتیب است که امکانات مشاوره حرفه ای از راه اینترنت در اختیار مراجعان قرار می گیرد می توان این امکانات را از راه ایمیل ، ویدئو ، نوشتار یا چت و . . .  در اختیار افراد مراجع قرار داد . این در حالی است که برخی از متخصصین و کارشناسان همچنان از روش سنتی استفاده می کنند . روش سنتی به این صورت است که فرد باید در کلینیک یا مطب حضور یافته و با مشورت پزشک مشکلات خود را بررسی و حل نماید اما مشاوره آنلاین جایگزینی است که امکان راحتی و آسایش بیشتری را فراهم می آورد .

مشاوره آنلاین برای چه کسانی مناسب است ؟

مشاوره آنلاین برای کسانی است که پرمشغله بوده و به دلیل وقت کم توان مراجعه به کلینیک در ساعاتی از روز را ندارند و همچنین دسترسی به متخصص برایشان دشوار است . افرادی که در کشورها یا شهر های دیگری زندگی می کنند ، می توانند از این راه با پزشک یا متخصص مورد نظر خود ارتباط بر قرار کرده و از مزایای این تکنیک بهره می برند .

اگر خواستار مشاوره با پزشک هم وطن و هم میهن خود هستید و برایتان مهم است که فرهنگ او با شما یکی باشد ولی در کشور دیگری زندگی  می کنید می توانید به کمک مشاوره آنلاین به خواسته خود دستیابی داشته باشید .

افرادی که به علت ناتوانی فیزیکی توان تردد از شهری به شهر دیگر را ندارند ، افرادی که در روستاهای دوردست زندگی می کنند و به شهر های بزرگ دسترسی راحتی ندارند ، افرادی که نیاز به یک متخصص مجرب دارند ولی یافتن این متخصص برایشان دشوار است ، می توانند به کمک این روش به شکل آنلاین و از راه اینترنت به اطلاعات لازم و مفید دست یابند .

کیفیت مشاوره آنلاین :

مشاوره از راه اینترنت از جمله تکنیک های پیشرفته است که با سرعت چشمگیری در کل دنیا گسترش زیادی یافته و از جمله راه های کم هزینه و ایمن است . ایمن به این معنا که فرد مشاوره گیرنده ناشناس می ماند و نیازی به تردد و خروج از منزل نیست و در زمان نیز صرفه جویی چشمگیری می شود . به هیمن دلیل بر تعداد طرفداران این روش افزوده شده است . مزیت دیگر این راه ارتباطی در این مطلب است که فرد می توند بدون خجالت و مانع با صراحت مشکل خود را مطرح نماید و از تمامی حس های خود سخن به میان آورد و اطلاعات دقیق و کامل تری در اختیار متخصص مربوطه بگذارند تا مشکلشان راحت تر برطرف شود . این مشاوره زمان زیادی را در اختیار فرد قرار می دهد تا به مشکل خود فکر کرده و با فرصت کافی ابعاد مختلف این مسئله را تعیین نماید . مهم ترین حسن کیفی مشاوره آنلاین در حفظ حریم خصوصی اشخاص است .

مشاوره-آنلاین

مشکلات متداول :

مشکلاتی که در مشاوره اینترتی عموما بیان می شود عبارتند از : مشکلات مابین زوج ها ، مشکلات جنسی ، مسائل خانوادگی ، مشکلات ارتباطی ، مشکلات روانی ، اعتیاد ، اختلالات درونی ، شغل و  . . .

تعداد جلسات مشاوره :

جلسات مشاوره اینترنتی در صورت نیاز مراجعه کننده می تواند از یک جلسه تا تعداد بیشتری برگزار شده و برای حل مشکلات راه حل های مفیدی در اختیار مراجعه کننده قرار خواهد گرفت تا این مسئله قابل پیگیری و حل و فصل باشد .

انواع مشاوره اینترنتی :

مشاوره ویدئویی ، مشاوره با ایمیل ، مشاوره با چت و . . .

مشاوره ویدئویی :

بهترین راه استفاده از فضای مجازی ، مشاوره ویدئویی است این امر امکان مناسبی را فراهم می آورد تا افراد در خانه یا دفتر کار بدون هیچ مشکلی و به راحتی به متخصص خود دسترسی داشته باشند و فضای مطب شبیه سازی شود . این راهکار بسیار صمیمی و گرم است و تعاملات موثری بین متخصص و فرد مراجعه کننده برقرار می شود . مزیت مشاوره آنلاین ویدئویی در این است که حالت مشاوره کاملا رسمی و همانند یک جلسه حقیقی خواهد شد . همچون مشاوره ای که در مطب یا کلینیک برگزار می شود ، پزشک و بیمار می توانند همدیگر را ملاقات کرده و با مسائل ترافیکی و زمانی مواجه نشوند . همانطور که گفته شد کسانی که در دیگر شهر ها یا کشورهای خارجه هستند می توانند از این روش بهترین  نتایج را  گرفته و سرعت و آسایش اینترنت را به کار بگیرند . در این راه توانایی اشخاص در دسترسی به متخصص بالا رفته و از بین چند متخصص می توان به دلخواه مناسب ترین را انتخاب نمود .

مشاوره با ایمیل :

مشاوره آنلاین با ایمیل راهی است بسیار ساده ، راحت و مفید که به کمک آن شما می توانید به وضوح به مشکل خود پرداخته و کلیه ابعاد آن را برای متخصص خود تعیین نمایید . معمولا دریافتن پاسخ در این نوع مشاوره 24 ساعت الی 48 ساعت زمان می برد .

برگزاری مشاوره آنلاین با استفاده از ایمیل روشی است که سال های سال مورد استفاده قرار گرفته و راهی مطمئن برای ارتباط با اشخاص کمک کننده بود .این روش نیز بسیار سریع ایمن و مطمئن است . کسانی که با حمل و نقل مشکل داشته و می خواهند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند تنها کافی است که به ایمیل خود مراجعه کرده و با متخصصی که انتخاب نموده اند ، گفتگو کنند . در این روش امکان پرداختن به جزئیات و ابعاد  مسئله به بهترین نحو وجود داشته در تمامی زمینه ها می توان با متخصص حرفه ای مشورت کرد  . در این تکنیک اشخاص بدون محدودیت و بدون شرمساری توان رسیدن به پاسخ مفید و مناسب را خواهند داشت .

مشاوره-آنلاین-33

مشاوره با چت :

مشاوره از راه چت نیز بسیار آسان و مفید است و به شکل همزمان می توان با متخصص مربوطه ارتباط گرفت کسانی که مشکلات خاصی دارند و نمی خواهند شخصیتشان فاش شود ، کسانی که زمان و تردد را مهم می شمارند ، کسانی که گفتگوی حضوری برایشان دشوار است ، به راحتی با این روش مشاوره آنلاین پاسخ مناسب را گرفته و به نتیجه مثبت می رسند . در مکانی که احساس راحتی می کنید و در جایی که خصوصا برای خود شماست می توانید با فردی خبره به مشورت  نشسته و به امور شخصی یا شغلی خود نیز بپردازید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مهاجرانی

2 thoughts on “مشاوره آنلاین

 1. سید مهدی - سپتامبر 5, 2017 در 4:53 ق.ظ

  کو پس از کجا باید حرف بزنم

  پاسخ
  • drmohajerani - سپتامبر 10, 2017 در 5:28 ق.ظ

   سلام دوست عزیز

   تلفن مطب: ٨٨٨٨٧٤٧١-٠٢١

   مشاوره تلفني و اينترنتي : ٠٩٠٢٩٢٤٥٢٢٥
   از ساعت ١٠ الي ١١ شب

   مشاوره تلفني بار اول به مدت ٥ تا ١٠ دقيقه رايگان

   پاسخ

پاسخ

16 + 7 =