مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین :

مشاوره آنلاین به این ترتیب است که امکانات مشاوره حرفه ای از راه اینترنت در اختیار مراجعان قرار می گیرد می توان این امکانات را از راه ایمیل ، ویدئو ، نوشتار یا چت و . . .  در اختیار افراد مراجع قرار داد . این در حالی است که برخی از متخصصین و کارشناسان همچنان از روش سنتی استفاده می کنند . روش سنتی به این صورت است که فرد باید در کلینیک یا مطب حضور یافته و با مشورت پزشک مشکلات خود را بررسی و حل نماید اما مشاوره آنلاین جایگزینی است که امکان راحتی و آسایش بیشتری را فراهم می آورد .

مشاوره آنلاین برای چه کسانی مناسب است ؟

مشاوره آنلاین برای کسانی است که پرمشغله بوده و به دلیل وقت کم توان مراجعه به کلینیک در ساعاتی از روز را ندارند و همچنین دسترسی به متخصص برایشان دشوار است . افرادی که در کشورها یا شهر های دیگری زندگی می کنند ، می توانند از این راه با پزشک یا متخصص مورد نظر خود ارتباط بر قرار کرده و از مزایای این تکنیک بهره می برند .

اگر خواستار مشاوره با پزشک هم وطن و هم میهن خود هستید و برایتان مهم است که فرهنگ او با شما یکی باشد ولی در کشور دیگری زندگی  می کنید می توانید به کمک مشاوره آنلاین به خواسته خود دستیابی داشته باشید .

افرادی که به علت ناتوانی فیزیکی توان تردد از شهری به شهر دیگر را ندارند ، افرادی که در روستاهای دوردست زندگی می کنند و به شهر های بزرگ دسترسی راحتی ندارند ، افرادی که نیاز به یک متخصص مجرب دارند ولی یافتن این متخصص برایشان دشوار است ، می توانند به کمک این روش به شکل آنلاین و از راه اینترنت به اطلاعات لازم و مفید دست یابند .

کیفیت مشاوره آنلاین :

مشاوره از راه اینترنت از جمله تکنیک های پیشرفته است که با سرعت چشمگیری در کل دنیا گسترش زیادی یافته و از جمله راه های کم هزینه و ایمن است . ایمن به این معنا که فرد مشاوره گیرنده ناشناس می ماند و نیازی به تردد و خروج از منزل نیست و در زمان نیز صرفه جویی چشمگیری می شود . به هیمن دلیل بر تعداد طرفداران این روش افزوده شده است . مزیت دیگر این راه ارتباطی در این مطلب است که فرد می توند بدون خجالت و مانع با صراحت مشکل خود را مطرح نماید و از تمامی حس های خود سخن به میان آورد و اطلاعات دقیق و کامل تری در اختیار متخصص مربوطه بگذارند تا مشکلشان راحت تر برطرف شود . این مشاوره زمان زیادی را در اختیار فرد قرار می دهد تا به مشکل خود فکر کرده و با فرصت کافی ابعاد مختلف این مسئله را تعیین نماید . مهم ترین حسن کیفی مشاوره آنلاین در حفظ حریم خصوصی اشخاص است .

مشاوره-آنلاین

مشکلات متداول :

مشکلاتی که در مشاوره اینترتی عموما بیان می شود عبارتند از : مشکلات مابین زوج ها ، مشکلات جنسی ، مسائل خانوادگی ، مشکلات ارتباطی ، مشکلات روانی ، اعتیاد ، اختلالات درونی ، شغل و  . . .

تعداد جلسات مشاوره :

جلسات مشاوره اینترنتی در صورت نیاز مراجعه کننده می تواند از یک جلسه تا تعداد بیشتری برگزار شده و برای حل مشکلات راه حل های مفیدی در اختیار مراجعه کننده قرار خواهد گرفت تا این مسئله قابل پیگیری و حل و فصل باشد .

انواع مشاوره اینترنتی :

مشاوره ویدئویی ، مشاوره با ایمیل ، مشاوره با چت و . . .

مشاوره ویدئویی :

بهترین راه استفاده از فضای مجازی ، مشاوره ویدئویی است این امر امکان مناسبی را فراهم می آورد تا افراد در خانه یا دفتر کار بدون هیچ مشکلی و به راحتی به متخصص خود دسترسی داشته باشند و فضای مطب شبیه سازی شود . این راهکار بسیار صمیمی و گرم است و تعاملات موثری بین متخصص و فرد مراجعه کننده برقرار می شود . مزیت مشاوره آنلاین ویدئویی در این است که حالت مشاوره کاملا رسمی و همانند یک جلسه حقیقی خواهد شد . همچون مشاوره ای که در مطب یا کلینیک برگزار می شود ، پزشک و بیمار می توانند همدیگر را ملاقات کرده و با مسائل ترافیکی و زمانی مواجه نشوند . همانطور که گفته شد کسانی که در دیگر شهر ها یا کشورهای خارجه هستند می توانند از این روش بهترین  نتایج را  گرفته و سرعت و آسایش اینترنت را به کار بگیرند . در این راه توانایی اشخاص در دسترسی به متخصص بالا رفته و از بین چند متخصص می توان به دلخواه مناسب ترین را انتخاب نمود .

مشاوره با ایمیل :

مشاوره آنلاین با ایمیل راهی است بسیار ساده ، راحت و مفید که به کمک آن شما می توانید به وضوح به مشکل خود پرداخته و کلیه ابعاد آن را برای متخصص خود تعیین نمایید . معمولا دریافتن پاسخ در این نوع مشاوره 24 ساعت الی 48 ساعت زمان می برد .

برگزاری مشاوره آنلاین با استفاده از ایمیل روشی است که سال های سال مورد استفاده قرار گرفته و راهی مطمئن برای ارتباط با اشخاص کمک کننده بود .این روش نیز بسیار سریع ایمن و مطمئن است . کسانی که با حمل و نقل مشکل داشته و می خواهند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند تنها کافی است که به ایمیل خود مراجعه کرده و با متخصصی که انتخاب نموده اند ، گفتگو کنند . در این روش امکان پرداختن به جزئیات و ابعاد  مسئله به بهترین نحو وجود داشته در تمامی زمینه ها می توان با متخصص حرفه ای مشورت کرد  . در این تکنیک اشخاص بدون محدودیت و بدون شرمساری توان رسیدن به پاسخ مفید و مناسب را خواهند داشت .

مشاوره-آنلاین-33

مشاوره با چت :

مشاوره از راه چت نیز بسیار آسان و مفید است و به شکل همزمان می توان با متخصص مربوطه ارتباط گرفت کسانی که مشکلات خاصی دارند و نمی خواهند شخصیتشان فاش شود ، کسانی که زمان و تردد را مهم می شمارند ، کسانی که گفتگوی حضوری برایشان دشوار است ، به راحتی با این روش مشاوره آنلاین پاسخ مناسب را گرفته و به نتیجه مثبت می رسند . در مکانی که احساس راحتی می کنید و در جایی که خصوصا برای خود شماست می توانید با فردی خبره به مشورت  نشسته و به امور شخصی یا شغلی خود نیز بپردازید .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر مهاجرانی

4 thoughts on “مشاوره آنلاین

 1. سید مهدی - سپتامبر 5, 2017 در 4:53 ق.ظ

  کو پس از کجا باید حرف بزنم

  پاسخ
  • drmohajerani - سپتامبر 10, 2017 در 5:28 ق.ظ

   سلام دوست عزیز

   تلفن مطب: ٨٨٨٨٧٤٧١-٠٢١

   مشاوره تلفني و اينترنتي : ٠٩٠٢٩٢٤٥٢٢٥
   از ساعت ١٠ الي ١١ شب

   مشاوره تلفني بار اول به مدت ٥ تا ١٠ دقيقه رايگان

   پاسخ
 2. مهدی - اکتبر 1, 2017 در 7:21 ب.ظ

  سلام
  جناب دکتر چند مدتیست که با یه مشکل بسیار بزرگ مواجه شدیم و نمی‌دونم به این شکل که براتون طرح می‌کنم درست هست یا خیر
  در هر صورت عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید

  یه خواهر زاده دارم که این بچه در خونه ای که پدری روستایی ، سختگیرو آموزگار بازنشسته و مادری بسیار ساده و مطیع همسر بزرگ شده و شدیدا علایقش بدلین دور بودن از سلیقه پدر سرکوفت شده
  این بچه الان ۱۳سالشه
  برخلاف هم سن و سالاش تا چند ماه پیش حتی گوشی یا تبلت نداشته
  خلاصه به شدت آروم و بی روح و بی دست و پا شد چون مادر و پدر ش بابت هرکاری تذکر میدان بهش
  سرتون رو درد نیارم
  چند وقت پیش با توجه به عدم علاقه بچه اون رو به ییلاقشون بردن که در اونجا به گفته دختر کوچولوی ما چیز وحشتناکی دیده و تشنج و بیهوش شد
  که بعد اون جریان این دیگه اون بچه قبلی نیست
  کاملا تغییر کرده
  رفتارهای وحشتناک از خودش نشون می‌دهد
  یهو میخنده
  یهو گریه
  یهو می دود
  شب نمیخوابه
  میشه از داخل داره خفه میشه
  از بس پاش رو اینطور اونور کوبیده درد داره
  برای عزای محرم بشدت به سر و صورت می‌زنه
  و دیگه اون دختر تا حدودی خجالتی نیست
  و خنده‌ای ریز نیست
  بلکه خیلی محکم و حرکات مجنون وار داره
  که عده ای میگن چیزی به جلدش رفته

  عاجزانه
  ملتمسانه
  ازتون خواهش میکنم ما رو‌کمک کنید
  ما نمی‌دونیم از کجا و چکار کنیم
  پیش دکترهای زیاد و حتی دعا نویس هم بردیم که هرکدوم نظر متفاوت و داروهای متفاوت میدن

  پاسخ
  • drmohajerani - ژانویه 17, 2018 در 5:27 ق.ظ

   با سلام
   لازمه طي يك مشاوره حضوري در مطب از اين دختر نوجوان و والدينش شرح حال دقيق بدست آورد و با توجه به تشخيص ، درمان را شروع كرد.
   تمام سعي خود را خواهم كرد كه اين دختر به زندگي عادي خود برگردد

   پاسخ

پاسخ

دو + 19 =